تبلیغات
WinTemplate - قالب های حرفه ای میهن بلاگ، بلاگفا، پرشین بلاگ - سوالات متداول

در این قسمت به کلیه سوالات متداولی که در زمینه کار و استفاده از قالب ها ممکن است برای کاربران پیش بیاید، پاسخ داده شده است. چنانچه پاسخ سوال خود را از مطالب ارائه شده در این بخش پیدا نکردید، میتوانید از طریق فرم تماس با ما سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

نحوه دریافت و استفاده از قالب های رایگان وبلاگ را توضیح دهید.ابتدا قالب مورد نظر خود را از صفحه قالب های وبلاگ انتخاب کرده و با کلیک برروی دکمه دانلود، فایل زیپ مربوط به آن را در هارد خود ذخیره کنید (توجه داشته باشید که کلیه آپشن های قالب نظیر سیستم وبلاگ دهی و رنگ ها در این فایل زیپ قرار دارند.). سپس فایل زیپ را باز کرده و وارد پوشه سیستم وبلاگ دهی خود شوید، بعد فایل متنی (txt.) مربوط به رنگ مورد نظر خود را با استفاده از برنامه Notepad اجرا کرده و کلیه کدهای داخل آن را کپی کنید.
در آخر وارد بخش ویرایش قالب وبلاگ خود شوید و کدهای جدید را جایگزین کدهای فعلی وبلاگ خود کنید و با انتخاب گزینه ثبت ویرایش، این تغییرات را اعمال کنید.
من فایل زیپ قالب را دانلود کردم ولی بعد از باز کردن آن، پوشه مربوط به سیستم وبلاگ دهی من داخل آن وجود ندارد. علت چیست؟توجه داشته باشید که قالب های وین تمپلیت تنها برای چهار سیستم میهن بلاگ، بلاگفا، پرشین بلاگ و بلاگ اسکای قابل استفاده هستند. همچنین روند فعالیت این وبلاگ به این شکل است که ابتدا قالب تنها برای سیستم میهن بلاگ ارائه میشود و بعد از رفع عیب ها و باگ های احتمالی آن و اضافه کردن کلیه امکانات، به سیستم های دیگر وبلاگ دهی نیز ترجمه خواهد شد.من از یکی از قالب های شما استفاده میکنم، ولی قالب بهم ریخته است، لطفا علت را توضیح دهید.در بیشتر موارد علت بهم ریختگی قالب استفاده از متن ها، عکس ها و کدهای جاوا اسکریپت به روش های غیر اصولی و غیر استاندارد توسط کاربر میباشد که موجب میشود قالب به صورت بهم ریخته نمایش داده شود.
چنانچه وبلاگتان مشکلی از این لحاظ نداشت، لطفا از طریق نظرات مربوط به قالب، به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کنیم.
آیا امکان تغییر و ویرایش قالب های شما وجود دارد؟بله، در تمامی قالب های عرضه شده در وین تمپلیت سعی شده است تا امکان تغییر و ویرایش قالب (از قبیل تغییر تصویر هدر، اضافه و کم کردن بخش های مختلف به قالب، افزودن امکانات جدید به قالب و ...) به راحتی توسط کاربران امکان پذیر باشد، همچنین به زودی بخش آموزشی برای وبلاگ نویسان نیز راه اندازی خواهد شد تا کاربران علاوه بر سهولت در تغییر کدهای قالب، بتوانند با روش های حرفه ای وبلاگ نویسی روز دنیا نیز آشنایی پیدا کنند.